Güvenilirliğimizi Tescilledik.
Evinizin huzurunda misafirimiz olmaya hazırmısınız?
Konaklama
Bizimle Mutlu Ol
Düğün & Nişan
Odanızı Arayın
Misafirimiz olmak ister misiniz?
DES'OTEL Tekirdağ
En lüks hizmetleri sunuyoruz
Otelimiz,ekip ve hizmet olarak sizlere organizasyon boyunca yol gösterecek ve en iyi konforu sağlayacak kapasiteye sahip olup,sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan gurur duyarız.Sizlere sunacağımız hizmetlerimizin içerisinde düğün koçluğu, Orkestra, Balayı Suit’i ve Balayı sabahı odaya özel kahvaltı,balayı Suit’ine özel Gelin ve Damat için meyve sepeti ve şampanya ikramı , günlük kullanım odası ve ayrıca ücretsiz geniş otopark kapasitesine sahiptir.Otelimiz,tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren jeneratör sistemleri ile sizlere kesintisiz enerji sunmaktadır.Ayrıca yangın algılama ve sprink yangın söndürme sistemleri ile sağlanmış yangın güvenliği sunmaktadır.
Hakkımızda
DES'OTEL
Düğün & Nişan Organizasyonları
Sadece sizin değil misafirlerin unutmayacağı bir düğün.
DES'OTEL de her zaman öngördüğünüz evlilik gerçek olacak. Ekibimizdeki düğün koçunuz, özel günlerinizde hayal ettiğiniz herşeyi yapmanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel ekibimiz, tüm menü ve dekor detaylarını seçerek dekoru, aydınlatmayı ve düğün deneyiminizin diğer yönlerini koordine edecektir. 500 kişiye kadar Safir Salonda düğün, 450 kişi kapasiteli zümrüt salonda bir tören yada 1000 kişiye kadar ev sahipliği yapabileceğiniz salonlarımız ile siz değerli müşterilerimizin unutamayacağı bir düğün töreni gerçekleştirebilirsiniz.
Toplantı & Konferans
İşinizi sizin kadar ciddiye alıyoruz.
DES'OTEL'de, üçü lobi katında toplam dört adet toplantı odası bulunmaktadır. 10 kişiden 1000 kişiye kadar bütün özel günlerizinizde sizleri salonlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Salonlarımız sıcak bir karşılama sağlamak için pastel tonlarda döşenmiştir.
Konaklama
Evinizin huzurunda misafirimiz olmaya hazırmısınız?
Tekirdağ DES'OTEL, konforlu bir konaklama için çok çeşitli seçenekler sunar. 44 Adet Standart Oda, 4 Deluxe Oda, 4 Suit Oda ve 4 Aile Oda ile toplam 56 adet oda ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Video Turu
Hotelimizi daha yakından tanımak istemez misiniz?
Video Turumuzu izleyerek sizlerde hotelimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Otelimiz,ekip ve hizmet olarak sizlere organizasyon boyunca yol gösterecek ve en iyi konforu sağlayacak kapasiteye sahip olup,sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan gurur duyarız.